Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dilek Hanif’in Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu Tanıtıldı

Harvey Nichols Kentpark, yeni yıl öncesinde gerçekleştirdiği davetle yine dikkatleri çekti. Davet boyunca Dilek Hanif’in Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu’na ait çok özel parçalar davetlilere bire bir tanıtıldı.
Dilek Hanif’in Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu Tanıtıldı
Prestijli markaları büyülü atmosferinde müşterisiyle buluşturan Harvey Nichols Kentpark, yeni yıl öncesinde gerçekleştirdiği davetle yine dikkatleri çekti. Koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Türk tasarımcı Dilek Hanif ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Davet boyunca Dilek Hanif’in Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu’na ait çok özel parçalar davetlilere bire bir tanıtıldı.

Tanıtım sonrası konuklar elbiseler kadar Harvey Nichols’ın ayakkabı koleksiyonlarını ve kozmetik ürünlerini bol bol inceleme fırsatı da buldular. Ünlü modacının sezon koleksiyonunun tanıtıldığı Harvey Nichols Kentpark’taki etkinlik, cemiyet, hayatının seçkin isimlerine yılbaşı öncesi keyifli bir gün yaşattı. Ankara Life dergisi, Türk moda dünyasının önde gelen ismi Dilek Hanif’e tüm merak ettiklerimizi sorduk...

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017