Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dilek Hanif Kimdir? Dilek Hanif Röportajı?

2004 senesinden bu yana Türk modasının yurtdışındaki en iyi temsilcisi tasarımcı Dilek Hanif ile Paris Couture Haftası sonrası röportaj yaptık.
Dilek Hanif Kimdir? Dilek Hanif Röportajı?
Türkiye’nin en iyi modacıları arasında gösterilen Dilek Hanif ile yaşadığı yurtdışı deneyimlerini, Türk modasının dünyadaki yerini ve son koleksiyonunu konuştuk. Keyifle okumanız dileği ile…

Dilek Hanım, Paris Couture Haftası’na katılmanız büyük ses getirdi. Tasarımlarınız enfes. Çok güzel övgüler de almışsınız… Nasıl oldu da Paris’e gitmek fikri ortaya çıktı?

Paris Couture Haftası’na 2004 yılından bu yana Dilek Hanif markamızla katılıyoruz. Stratejilerimizi ve hedeflerimizi e bu şekilde belirledik. Dilek Hanif markasının nerede olduğunu algılamak adına, en doğru yolu bu etkinliğe katılma olduğunu düşünüyorum. Tüm dünya markalarının varolduğu bir arenada yer bulmak ve kabul edilmek sektörümüz adına büyük önem taşıyor. Ben de ilk çıkış noktamızda buraya gitmem gerektiğini düşündüm. Dünya markası olma hedefimiz ışığında da doğru yolda olduğumuzu söylemem yanlış olmaz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017