Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

DmC İle Köklere Dönüş

DmC'yi oynamaya başlanmasında önce Capcom yapımcıları bu kez Dante’nin yaşayan şeytani bir şehirle mücadele edeceğinin tüyosunu verdi.
DmC İle Köklere Dönüş
Serinin bu son oyununda Dante’nin köklerine dönüş yapıyor ve şu ana kadar seride olan biten hikayenin öncesinde neler yaşandığını öğreniyoruz. Dante’nin nasıl acımasız ve ukala bir iblis avcısa dönüştüğünü ve saçlarının neden beyazladığını DmC’yi oynadıkça yaşayarak öğreniyoruz.

Oyunda kontrol ele aldığında oyun mekaniklerinde bir değişiklik olmadığını fark ediyoruz. PS3 için yine Üçgen ile kılıcımızı ve Kare ile tabancalarımızı kullanıyoruz. Bölüme başladığımızda bir görünüp bir kaybolan beyazlı ruh gibi kadını takip ediyoruz. Aniden yer yerinden oynamaya başlıyor ve zemin yerinden sökülüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017