Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Doctor Who'nun 7. Sezonunda Neler Olacak?

5. bölümün ardından sezon arasına giren İngiltere'nin kült dizisi Doctor Who, kaldığı yerden hayranlarını şaşırtmaya devam edecek.
Doctor Who'nun 7. Sezonunda Neler Olacak?
1963 yılında televizyona gösterilmeye başlanan, İngiltere’de izlenme rekorları kırarak fenomene dönüşen “Doctor Who”, Guinnes Rekorlar Kitabı’nda televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olarak geçmektedir. 1989’da sona eren, 1996’da ise bir kereliğine televizyon filmi olarak çekilen “Doctor Who”nun tekrar ekranlara dönüşü 2005’te oldu.

Dizinin konusu? Doktor kimdir? Doctor evrende kalan son zaman lord’udur. Zaman ve uzayda Tardis isimli aracıyla dolaşır, yanlış giden olayları düzeltir. Tardis dışarıdan bir polis kulübesi gibi gözükse de içi dış görünümünden daha büyük, zamanda ve uzayda dilediğinde dolaşabilen, yolcuların gittikleri gezegenin dilini çevirmek gibi özelliklere sahip eşsiz bir araçtır. Doktor da diğer kahramanlara hiç benzemez. Her şeyi zekasıyla ve birikimiyle çözer. Hiçbir zaman silah kullanmaz. En zor durumda bile kıvrak, muzip ve son derece “İngiliz tınlayan” esprilerinden patlatmaktan çekinmez.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017