Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Doğa Seni Ağva'ya Çağırıyor

"Latince'de iki dere arasına kurulmuş köy ve su" anlamına gelen Ağva, İstanbul'un yanı başında, doğanın cömertliğini esirgemediği muhteşem bir doğa cenneti...
Doğa Seni Ağva'ya Çağırıyor
Bu aralar, huzuru ve sakinliği arayanların çok olduğunu görüyorum çevrede. Herkes üst üste gelen zorlu işlerden, duvarları üstümüze yürüyen ofislerden şikayetçi görünüyor.

Sonbahar yağmurları güzel ama oturup bir çardağa kitabı eline almadıktan, kahveni ya da sıcak çayını yudumlamadıktan sonra çıkmıyor ki sonbaharın tadı dediğinizi duyar gibiyim ya da İstanbul güzel ama kalabalığından, gürültüsünden yoruldum; biraz yalnız kalmaya ihtiyacım var dediğinizi. Belki de sadece sevgilinizle şöyle romantik bir hafta sonu kaçamağı istiyorsunuz.

İster yalnız, ister sevdiklerinizle; derdiniz, dileğiniz her neyse güzel bir tatil için Ağva, İstanbul’a 100 km uzaklıkta ve sizleri bekliyor. Gidip gelmek ne kadar kolaysa orada geçirdiğiniz güzel bir tatili unutmak o kadar zor olacak...”

Bu keyifli yazının devamı için Artı Life dergisine göz atmanızı öneririz. Leman Posacı’nın betimlediği Ağva’yı siz kendi gözlerinizle görmek ve kendi cümlelerinizle anlatmak isterseniz Neredekal.com’un Ağva sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ağva otelleri daha çok küçük ve butik otellerden oluşuyor. Ağva otel fiyatları yaz döneminde ve yıl boyunca cumartesi günleri daha fazla olmakla birlikte, kış aylarında nispeten fiyatlarda düşü görülüyor.

Özel günler için oldukça talep gören bu yörede, keyifli bir tatil için Ağva otellerinde yerinizi hemen ayırtın...

Kaynak: Artı Life - Kasım 2010

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017