Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Doğal Görünümlü Saç Nasıl Yapılır?

Günden güne doğallaşan saç modelleri hem günlük hayatta hem de gecelerde kendine güvenli ve bir o kadar kadınsı tablolar yaratıyor. Peki, saçlarımızın doğal bir görünüme sahip olması için ne yapmamız gerekir?
Doğal Görünümlü Saç Nasıl Yapılır?
Duş sonrası özensizce toplanmış saçlar iddialı bir makyajla bir araya gelerek sıra dışı bir görüntüye imza atabilir. Son dönemin ilgi çeken ürünlerinden ‘sea salt’ yani deniz tuzu içerikli spreylerle saçlarınıza denizden çıktıktan sonra doğal haliyle kurumuş görüntüsü verebilirsiniz.

Saçlarınıza saç spreyi sıktıktan sonra burgu şekilde döndüre döndüre kuruttuğunuzda doğal bukleler elde edebilirsiniz. Şimdiden sinyallerini veren kahkül modası için kahül kestirmenize gerek yok! Saçınızla uyumlu renkte seçeceğiniz takma kahküllerle bu merakınızı gidebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017