Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Doğan Holding’in Yeni Kaptanı: Begümhan Doğan Faralyalı

Türkiye'nin en büyük gruplarından Doğan Holding’in yeni kaptanı Begümhan Doğan Faralyalı’nın 3 ay önce göreve gelmesinin ardından tüm gözleri üzerine çevrildi. Dev holdingin yeni dönem yol haritası merak konusuydu.
Doğan Holding’in Yeni Kaptanı: Begümhan Doğan Faralyalı
Begümhan Doğan Farayalı, 8,7 milyar liralık değeriyle Türkiye’nin en büyük gruplarından Doğan Holding’in yeni kaptanı. 3 ay önce göreve gelmesinin ardından tüm gözler ona çevrildi. Dev Holding’in yeni dönem yol haritası merak konusuydu. Capital’e geniş değerlendirme yapan Faralyalı, enerji, medya ve perakendenin holdingin odak işleri olacağını söylüyor. Bu doğrultuda her türlü fırsatı yakından takip ettiklerini belirtiyor.

Karlılık ve büyümeye odaklanarak 2012 yılında “best practice”leri yaratan grup olmayı amaçladıklarına dikkat çekiyor ve “2012’den çok umutluyum, fırsatları değerlendireceğimiz bir yıl olacak” diye konuşuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017