Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Doğayla Dost İletişim ile Karbon Salınımı Azalacak

Türk Telekom, enerji dönüşümü programı ile her yıl 5 bin 400 hektarlık bir ormanın azaltacağı kadar karbon salınımını engelleyecek.
Doğayla Dost İletişim ile Karbon Salınımı Azalacak
Türk Telekom, kurumsal vatandaş sorumluluğuyla çevre ve sürdürülebilirlik konusunda tüm çalışanlarıyla birlikte daha iyi bir gelecek için çalışmalarını sürdürüyor. Sürdürülebilirlik hedeflerini açık bir şekilde tanımlayan Türk Telekom, iklim değişikliği risklerinin yönetilmesi ve çevresel sürdürülebilirlik alanında ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi yine öncülüğü hedefliyor. Türk Telekom, kendi iş süreçlerinde ve ofis uygulamalarında düşük karbon ve sürdürülebilirlik ilkelerine yönelik geniş ölçekli çalışmalarında Türkiye’nin dört bir köşesine yayılan 24 bin çalışanı ve yönetim merkezi ile binalarından oluşan ağını kullanıyor.

Sürdürülebilir kalkınma çalışmalarına 90’lı yılların başında enerjiyi yedeklemek üzere kurduğu güneş enerjisi panelleriyle başlayan Türk Telekom, 2010 yılında Türk Telekom Sürdürülebilirlik Komitesi’ni kurdu. Komitenin liderliğinde gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakmayı hedefleyen Türk Telekom, ofis uygulamalarını ve iş süreçlerini sürdürebilirlik prensiplerine göre dönüştürdü.

Sürdürülebilirlik süreçlerine 90’lı yılların başında enerjiyi yedeklemek üzere kurduğu güneş enerjisi panelleriyle başlayan Türk Telekom, 2010 yılında Türk Telekom Sürdürülebilirlik Komitesi’ni kurdu. Gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakma hedefiyle çalışmalar yürüten Türk Telekom, Sürdürülebilirlik Komitesi liderliğinde, ofis uygulamalarını ve iş süreçlerini sürdürebilirlik prensiplerine göre dönüştürüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017