Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Doğru Mülakatın Püf Noktaları

İnsan kaynağının kazandığı önem günden güne artarken İK uzmanlarının mülakat alanındaki yetkinlik ve başarıları şirketin geleceğinde bire bir etkili oluyor.
Doğru Mülakatın Püf Noktaları
Yenilikçi ve katma değer yaratabilen çalışanları doğru bir seçme ve yerleştirme uygulayarak şirkete kazandırmak günümüzün en büyük rekabet alanları arasında yer alıyor. İnsan kaynağının kazandığı önem günden güne artarken araştırmalar şirket başarısının çalışan başarısı ile doğru orantılı olduğunu kanıtlıyor. Bu noktada mülakatların doğru uygulanması büyük önem kazanırken, İK uzmanlarının yetkinlik ve başarıları şirketin geleceğinde bire bir etkili oluyor.

İşe alım uzmanlarının kendilerini birer yetenek işe alım uzmanı olarak düşünmeleri ve konumlandırmaları gerekiyor. Mülakat sürecinin önemini farkeden şirketler, mülakatları kurumun yüzü, işe alım uzmanını marka elçisi olarak da adlandırıyor, mülakatlarda teknolojinin gücünden yararlanıyor. Peki bugünün koşullarında hangi mülakat teknikleri öne çıkıyor? Deneyimli ya da deneyimsiz İK uzmanları nelere dikkat etmeliler, hangi eğitimleri almalılar?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017