Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Döküm Sektörü Sanatla Buluşuyor

13-15 Eylül tarihleri arasında Tüyap sergi salonlarında ''Döküm'' konulu fotoğraf yarışması ve sergisi düzenlenecek.
Döküm Sektörü Sanatla Buluşuyor
13-15 Eylül 2012 tarihleri arasında Tüyap sergi salonlarında yapılacak olan 10. Ankiros / Annofer / Turkcast Fuat ve 6. Dökün Kongresine paralel olarak “Döküm” konulu bir fotoğraf yarışması ve sergisi düzenlenecek.

İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen “Dökümün Fotoğrafları” sergisine gösterilen ilgini ikincisinde de artarak devam edeceği ve bu serginin gelenekleşmesine katkıda bulunacağı bekleniyor. Sergi 13 Eylül 2012 tarihinde saat 13:00’da Tüyap İstanbul adresindeki sergi alanında derece giren eserlere ödülleri takdim edilerek sergi tören ile açılacak, fuara ve kongreye katılanların ziyaretine açık olacak. Ayrıca döküm sektörü ile ilişkisi olan tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, çektikleri siyah beyaz veya renkli fotoğrafları sergide değerlendirmek üzere gönderebiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017