Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

D&G'ye 1 Milyar Euro'luk Vergi Şoku!

Moda devi Dolce & Gabbana'nın sahipleri Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'ya vergi kaçırmak suçuyla Milano'da 1 milyar Euro'luk dava açıldı.
D&G'ye 1 Milyar Euro'luk Vergi Şoku!
İtalyan moda devi Dolce&Gabbana’nın sahipleri Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, 1 milyar euro (yaklaşık 2.3 milyar TL) vergi kaçırdıkları iddiasıyla mahkemeye çıkacak. 2007’de ikilinin 2004’te Lüksemburg’da bir paravan şirket kurarak Dolce&Gabbana ve alt markalarını bu şirkete sattıkları, böylece İtalya’daki yüksek vergilerden kurtularak 1 milyar euro vergi kaçırdıkları iddiasıyla soruşturma açılmıştı.

2011’de mahkeme tasarımcıları suçsuz bulmuş ancak Temyiz Mahkemesi Kasım 2011’de bu kararı bozmuştu. Milano’da, Dolce ve Gabbana ile 6 şirket yönetici hakkında yeniden dava açıldı. Gabbana, Twitter’a “Bizim yanlış bir şey yapmadığımızı herkes biliyor” diye yazdı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017