Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dora Günel'den ''UNVAN-SIZ'' Fotoğraf Kitabı

Dora Günel'in, modern hayatın profesyonel iş ortamı ve gündelik hayattaki izlerini incelediği ''UNVAN-SIZ'' isimli fotoğraf albümü ESPAS yayınları tarafından yayımlandı.
Dora Günel'den ''UNVAN-SIZ'' Fotoğraf Kitabı
Günel bu çalışmasında, 2010'lu yılların Türkiye'sinde uluslararası bir firmanın farklı düzeylerdeki çalışanlarını profesyonel ve sosyal yaşamlarında fotoğraflayarak 37 yıldır bulunduğu çalışma ortamında tanıklık ettiği ortak yaşamları geniş bir çerçevede belgeliyor, samimi ve büyük bir portre çiziyor. Üç senelik çalışmanın ürünü olan ve 141 siyah beyaz fotoğraftan oluşan kitabın tanıtım toplantısı geçtiğimi günlerde yapıldı.

Fotoğrafçı Ken Light fotoğraf albümü ile ilgili şunları söylüyor: "Dora'nın projesi çağdaş Türk fotoğrafçılığına önemli bir katkıdır. Aynı zamanda yaşamının yarısında emeğiyle bir arada bulunduğu çalışan arkadaşlarının insancıl yüzlerini ortaya çıkarmaktır. Elinizde tutmakta olduğunuz bu çalışma, onun insanlık hallerine duyduğu derin tutkusunun ve fotoğraf sanatına adanmışlığının ürünüdür."

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017