Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dr. Mehmet Öz Obeziteye Savaş Açtı!

'Dr. Oz Show'da en sağlıklı Amerikalıya 1 milyon dolar veriyor. Şimdi de Türkleri ideal kiloya ulaştırmaya kararlı. Önümüzdeki sezon burada da para ödülü vermeyi düşünüyor. Cebinde mezura ile dolaşan Dr. Mehmet Öz, Sağlık Bakanlığı ile iş birliği yaparak Obeziteye savaş açtı.
Dr. Mehmet Öz Obeziteye Savaş Açtı!
Kısa süre için geldiği İstanbul’da buluşmak için sözleştiğimiz Reina’da, istisnasız herkesin gözü onun üzerindeydi. Gayet şık ve fit görünüyordu. Oysa birkaç ay önce çıkan “Kanser oldu” haberi, sağlıklı yaşam için önerilerini dinleyenleri şoka uğratmıştı. Öyle ya, “Şunları yiyin uzun yaşayın”, “Bu formülleri uygulayın zayıflayın” diyen biri bile bu hastalığa yakalanabiliyordu. İlk sorum elbette sağlığına yönelik oldu.

Foto muhabirimiz Çağrı, sizin iki yıl önce de fotoğrafınızı çekmiş. Geçen sürede çok zayıfladığınız söylüyor.

Basketbol oynamaya başladım. Top yüzüme gelir ya da birinin eli çarpar diye yıllar önce bırakmıştım, ama yeniden başladım. İki yıl önce ‘NBA All Star’ maçlarını izlemeye başlayınca, basketbola yeniden döndüm. Zaten evimde bir basketbol salonu var, sevdiğim sporu yaparak form tutuyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017