Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Draft Day Sports: Pro Basketball 3 İle NBA'de Koçluk

Bugün kadar piyasaya sürülmüş basketbol menajerlik oyunları içersinde en başarılılarından biri olan Draft Day Sports: Pro Basketball 3'üncüsü ile de bunun devam ettirme niyetinde.
Draft Day Sports: Pro Basketball 3 İle NBA'de Koçluk
Mayıs ayı başında yayınlanması planlanan Draft Day Sports: Pro Basketball 3, uzun süren beta testleri neticesinde ancak ve ancak Temmuz ayında satışa sunulabildi. Bu yıl oyuna bir çok yenilik ekleyen yapımcı ekip, test dönemini uzun tutarak ve tamamen oyuncuların geri dönüşlerini dikkate alarak süreci tamamladı. Oyun kusursuz mu? Hayır. Hatasız mı? Cevap yine hayır. An geliyor, arayüz birbirine giriyor, an geliyor, oyun çöküyor. Oyun için çalışmaların sürmesi ve yeni yamaların hazırlanması oyunun meraklılarının içine su serpti.

DDSPB3, temel olarak NBA basketbolunda dahil olduğumuz, 30 takımdan birini seçerek organizasyonumuzu zaferlere taşımaya çalıştığımız, aynı zaman içeriğinde –dördü Türk takımı olmak üzere- 72 takımın yer aldığı Avrupa basketbolunu da barındıran bir menajerlik oyunu. Bu noktada oyun bize iki seçenek sunuyor; takımın sadece saha içi detaylarıyla uğraşmak ya da organizasyonu tamamıyla kontrol etmek.

Haberin devamı için tıklayın...

">tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017