Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dubai'de Mücadele Spec Ops: The Line

Kum fırtınası içinde yok olan Dubai'ye, bir Delta Force takımı sağ kalanları şehirden kurtarmak için gönderilir fakat şehrin vahşi bir hakimiyet savaşının kontrolü altında olduğunu fark ederler.
Dubai'de Mücadele Spec Ops: The Line
Dubai bitmiş durumda. Her taraf kumlarla kaplı, o koskocam binalar yarısına kadar kuma gömülü, ortada ne su var, ne de medeniyet… Buraya 33rd adında bir Amerikan birliği geliyor ve Albay John Konrad’ın Dubai halkının şehirden tahliyesinden sorumlu olması gerekiyor fakat Konrad’dan aylardır haber alınamıyor. Biz de Yüzbaşı Martin Walker olarak iki takım arkadaşımızla birlikte şehre iniyoruz. Adım atar atmaz zaten saldırıya uğruyoruz, konu o değil fakat olay daha sonra iyiden iyiye karışmaya başlıyor. 33rd’ün amacı nedir, Konrad nerededir, neden halka zulüm edilmektedir… derken mevzu hepten karışıyor.

Spec Ops: The Line inanılmaz bir biçimde Gears of War’u andırıyor. Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier’a da bayağı benziyor ve bu sayede oyuna alışmak toplamda iki dakikamızı alıyor. Walker ne yapıyor, yanına iki tane silah taşıyor. Sağ mouse tuşuyla nişan alıyor, sol ile ateş ediyor. Siğer bulunca space tuşuyla oraya konuşlanıyor lakin bunu hiç de seri bir şekilde yapamıyor maalesef. Space tuşuna bir kez dokunmak aynı zamanda Walker’ın koşmasını da sağlıyor. Sol shift ile siperden dışarı atlıyor ve bu tuşu aynı zamanda yakın dövüşte, düşmanımızın ağzının ortasına dipçiği geçirmek için de kullanabiliyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017