Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Binlerce seçeneği gözden geçirerek evlilik hazırlığı yapmak pek kolay değil ama nihayet davetli listesini hazırladınız. Şimdi düğün davetiyesini seçme zamanı…
Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?
Hem basit, hem de etkili ve alışagelmiş olan düğün davetiyeleri, evlendiğinizi haber vermenin en bilinen yoludur. Unutmayalım ki davetiyenin rengi, şekli ve sunumu sizin beğenilerinizle kişiliğinizi ve bu özel güne ne denli önem verdiğini de yansıtacaktır. Dolayısıyla davetiyenin tasarımı özen isteyen ince bir iştir. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız ya da yanlış bir seçim yapmaktan çekiniyorsunuz, en iyisi bu işi bir profesyonele bırakmaktır. Ama bu işi vereceğiniz firmalarla görüşmeden önce bazı konularda net olmalısınız.

Kullanılacak materyale göre çok farklı tarzda ve maliyette davetiyelerle karşılaşacaksınız. Çevrenizdeki profesyonelleri dolaşıp teklif alın. Farklı seçenekler sunmalarını isteyin, kağıdı, metni, yazı tarzı ve davetiye modellerini görün. Ne kadar zamanda teslim edeceklerini de öğrenin. Davetiyelerle birlikte teşekkür kartları, düğün mönüsü vs. gibi diğer ihtiyaçlarınızı da aynı yere ısmarlarsanız fiyatta pazarlık edebilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017