Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Düğün Günü Yapılacakların Listesi

Yaza merhaba derken birçok çift de evliliğe merhaba diyor. Hepimiz biliriz evlilik öncesi ve düğün günü çiftlerin yaşadığı telaş, gerginlik, heyecan duygularını ve bunların yarattığı negatif enerjileri… Düğün günü telaşa kapılmadan ne yapmanız gerektiğini sizin için sıraladık…
Düğün Günü Yapılacakların Listesi
Düğün Günü Yapılacak Olanların Listesi

1 ) Düğün mekanındaki enerjilerin pozitif olması için mor ve beyaz renkleri kullanın.

2 ) Anne, baba, kardeş gibi yakınlarımızdan altın taksalar bile bu takılarda yarı değerli taşlar bulunmasını isteyin. Tabii bu taşın kişiye özel, size en uygun, sizi en iyi yansıtacak taş olmasına özen gösterin.

3 ) Düğün günü mutlaka çok küçük de olsa bir elmas takın. Çünkü elmas gelini negatif enerjilerden korur, bereket ve bolluk enerjisini yayar.

4 ) Üzerinizde mutlaka bir parça şap taşıyın. Çünkü şap sizi nazara karşı korur. Nazar enerjisi kişiyi çok kötü etkiler, en çok nazar da düğün günü ortaya çıkar. Şap mavi boncuktan çok daha etkilidir.

5 ) Düğün günü çiftlerin sakinleştirici bitki çaylarına yönelmelerini salık veririm. Zencefil, yeşil çay, ada çayı gibi. Düğün gecesine daha sakin, daha heyecansız hazırlanmalarına yardımcı olur.

6 ) Gelin yatağınızı mor, lila, fuşya ve beyaz renklerle canlandırın. Rahatlatıcı ve huzur verici etkiye sahip olan bu renkler aynı zamanda tepe çakramızın da renkleridir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017