Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Düğün Sofraları Nasıl Hazırlanmalı?

Siz “Evet” demeye hazırsınız ancak düğün gününüzün hazır olması sıkı bir takım çalışması ve planlamadan geçiyor. Önce temanıza karar verin, sonrasında hangi renkleri görmek istediğinize… Peki, düğün sofraları nasıl hazırlanmalı, biliyor musunuz?
Düğün Sofraları Nasıl Hazırlanmalı?

Eğer düğününüz açık bir alanda olacaksa, ağaçlara güneş ışığı ile şarj olabilen beyaz kağıt fenerler asın. Sofranıza yerleştireceğiniz runner, bütünlük yakalamak istiyorsanız çiçek aranjmanlarınızdaki renklerden olmalı. Ancak tezatlık için bambaşka bir renk de tercih edebilirsiniz. Sofrada her vazoya aynı arajmanı yerleştirmek yerine kombin renklerinizi farklı aranjmanlarda toplayın. Renkli cam su bardakları tercih etmeniz sofranın canlılığını arttıracaktır. Peçetelerinizi beyaz renk ve keten dokulardan seçerseniz doğallığı vurgulayan temanız ile uyumlu olacaktır. Yaz mevsiminde gerçekleşecek düğününüze biraz da sahil etkisi katmak için sofranıza çakıl taşı ya da deniz kabukları serpiştirin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017