Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dünya Sokaklarından Moda Stilleri

Defileler bile ilhamın sokaktan alırken, sokak stiline seyirci kalmayın! Sokaklar, kimliğini stiline yansıtan renkli simalarla dolu. Farklı stillerden ilham almak için dünya sokaklarına bakıyoruz!
Dünya Sokaklarından Moda Stilleri
MILANO

Mix&Match’e bir örnek! Farklı desenlerdeki kıyafetler bu yaz hep birlikteydi. Pelerinler hem model olarak hem renk olarak muhteşem. Şort ve ayakkabı seçimi içinse aynı şeyi söyleyemeyeceğiz.

MIAMI

Şimdi plajlarda tiril tiril elbiselerle, yalın ayak dolaşmanın tam zamanı. Sahile inerken yanınıza almanız gereken en önemli parça böyle bir elbise olsa gerek. Gündüz bikini üzerine ya da yanık teninizle güzel bir akşam yemeğinde kullanabilirsiniz.

İSTANBUL

Bu yaz belimizi biraz açıyoruz! Yüksek belli pantolonlar ve 70’lerde ayaklardan çıkmayan espadril ayakkabılar birlikte çok şık görünüyor. Fötr şapkalarsa havanıza hava katmak için.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017