Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dünyadaki 500 Kadın Lider İstanbul'da Toplanıyor

3'üncü Uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi için geri sayım başladı. 'Yeni Dünya Düzeninde Kadının Yükselen Gücü' temalı zirveyle KAGİDER, dünya çapında 500'ten fazla lider ve girişimciyi bir araya getirecek.
Dünyadaki 500 Kadın Lider İstanbul'da Toplanıyor
KAGİDER tarafından düzenlenen 3’üncü uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi, 8-9 Kasım, Garanti Bankası’nın ana sponsorluğunda, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. “Yeni Dünya Düzeninde Kadının Yükselen Gücü” temalı zirveyle KAGİDER, dünya çapında 500’en fazla lider ve girişimciyi bir araya getirerek, bilgi ve deneyim paylaşımına ortam hazırlayacak bir fırsat yaratmayı ve bu yolla kadın güçlenmesinin çıtasını daha yükseklere taşımayı hedefliyor.

Küresel liderler, akademisyenler ve girişimcilerin katılacağı, alandaki tek organizasyon olmasıyla dikkat çeken 3’üncü Uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi, kadın girişimciliğinin ve liderliğinin ekonomik gelişmişliğe ve kalkınmaya olan katkısını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Bu doğrultuda ulusal ve uluslararası politikaların gelişmesine, ilgili tüm aktörlerin işbirliği yapmasına ve aksiyon almasına ortam hazırlamak amacıyla yola çıkıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017