Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dünyanın En Çok Kazanan Mankenleri Kimler?

Son zamanların en çok para kazandıran mesleklerinden birisi mankenlik. Büyük markaların yüzleri olan mankenlerin aslında kendileri bir marka. Bu markalarla çalışmak da kolay değil çünkü yıllık ücretleri dudak uçuklatıyor.
Dünyanın En Çok Kazanan Mankenleri Kimler?
Gisele Bünchen (45 Milyon Dolar)

Listenin en başında yer alan Gisele Bündchen, 45 milyon dolarla en çok kazanan manken. Brezilyalı seksi model Gisele, dünyanın en zengin modeli. En yakınını bile ikiye katlayan kazancı ve göz kamaştıran güzelliğiyle tüm kadınların hayranlıkla baktığı Gisele, her sene dur durak bilmeden çalışıyor. Tanıtımını üstlendiği markalar arasında H&M, Dior, Versace, Procter&Gamble gibi ünü firmaların bulunduğu Gisele, kendi adını verdiği ürünleri ile de satışlardan pay alıyor. Hatta Gisele, kendi adını taşıyan iç çamaşırı markasıyla da servetine servet eklemeye devam ediyor.

Heidi Klum (20 Milyon Dolar)

Listenin ikinci sırasında ise 20 milyon dolarlık kazancıyla Heidi Klum geliyor. Heidi Klum da Gisele gibi eski bir Victoria’s Secret modeli. Klum, kalıcı hale gelen TV programı, kendi giyim markası ve firmalarla yüzü olmak için yaptığı anlaşmalarla kazancını katlamaya devam ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017