Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dünyanın En Girişimci Şehri Hangisi?

Startup Genome tarafından yayınlanan raporda dünyada startuplar bakımdan en çok gelişen 20 şehir açıklandı.
Dünyanın En Girişimci Şehri Hangisi?
Startup Genome tarafından yayınlanan raporda dünyada startuplar bakımdan en çok gelişen 20 şehir açıklandı. San Francisco’nun birinci sırada kendisine yer bulduğu listede ABD’den altı şehir yer aldı. Silikon Vadisi’ni Tel Aviv takip ederken üçüncü sırada Los Angeles bulunuyor. Startup Genome’un iki yıllık çalışması sonucunda oluşturulan veri tabanının bir değerlendirilmesi veri tabanın bir değerlendirilmesi olan raporda şehir şekiz farklı kategoride değerlendirildi. Girişim sayısı, fon, performans, yetenek, destek gibi başlıklarda değerlendirilen şehirler ona göre sıralamadaki yerlerini aldılar. Silikon Vadisi sekiz başlıkta da birinci gelmeyi başarırken ikinci sırada yer alan Tel Aviv trend belirleme ve performans dışında tüm kategorilerde başarılı bir görüntü çizdi. Listede ayrıca Londra yedinci, Paris 11’inci sırada yer aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017