Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dünyanın En İyi 20 Akıllı Telefonu.

Her yıl Eylül ayında hazırladığımız 'Yılın Mobil Teknokojileri' dosyasını, bu yıl 'Akıllı Cep Telefonları'na ayırdık. 2010 yılının en iyi 20 akıllı cep telefonunun incelenmesi...
Dünyanın En İyi 20 Akıllı Telefonu.
Her yıl Eylül ayında hazırladığımız 'Yılın Mobil Teknokojileri' dosyasını, bu yıl 'Akıllı Cep Telefonları'na ayırdık. Bunun en önemli nedeni, akıllı cep telefonu satışlarının geçen yılın yarısından bile fazla büyüyecek olması. Satışlar, dünya çapında dizüstü bilgisayar satışlarını bile zorluyor artık. 2010 yılını 'akıllı telefon' yılı ilan etmek pek de yanlış sayılmaz.

Gartner ve Canalys gibi araştırma kuruluşlarının verilerine göre yılın ikinci çeyreğinde normal telefon satışları yüzde 10'lar seviyesinde büyürken akıllı telefonlar dünyadaki krize rağmen yüzde 60 oranında büyümeye başladı.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Akıllı Telefonlar

Dergilerde yayınlanan Akıllı Telefonlar ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017