Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Dünyanın En Seksi Ülkeleri

Latin Amerika’dan başlayan yolculuğumuz, Rusya, Yunanistan, İngiltere ile Avrupa turundan sonra Avustralya ve ABD’ye kadar uzanacak. Mansiyon ve jüri özel ödülü alan ülkelerimiz de var. İşte dünyanın en seksi kadınlarını yetiştiren “havasından mı, suyundan mı?” dedirten ülkeler.
Dünyanın En Seksi Ülkeleri
Avustralya

Eski bir İngiliz sömürgesi olan Avustralya, Pasifik Okyanusu’nda, İngiltere’nin Avrupa için soyunduğu rolü oynuyor. Bölgenin güzel kadın kaynağı olan ülke, her yıl kainat güzellik yarışmasına finalist yetiştirmekle kalmıyor aynı zamanda dünya çapında ünlü model ve aktrislerin de doğum yeri olma özelliğine sahip.

Kolombiya

Kolombiya Cumhuriyeti, uluslararası arenada kadınlarının güzelliğinden çok kokainin anavatanı olmasıyla tanınıyor. Lakin Kolombiyalı kadınlar ülkeyle ilgili diğer bütün ayrıntıları gölgede bırakacak kadar güzel. 45 milyonluk ülkede, 26 milyonn kadın yaşıyor. Bu 26 milyon kadın, güzelliklerini Latin kanlarına ve komşuları Venezüella ve Brezilya ile çok kız alıp verdikleri için melez genlerine borçlu. Şerbet gibi bir hava ve bol güneş ışığı da işin içine girince Kolombiyalı kadınlar sıcakkanlı ve güler yüzlü olmak gibi özelliklere de sahip oluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017