Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Durul Bazan Kimdir? Durul Bazan Röportajı

Şu an TRT 1’de ‘Avrupa Avrupa’ adlı sitcom’da rol alan Durul Bazan, yakında yepyeni bir formatla izleyici karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Durul Bazan Kimdir? Durul Bazan Röportajı
Genellikle sitcom tarzındaki yapımlarda rol alan Durul Bazan’ın dramda da başarılı olacağını düşünüyorum. Şu an TRT 1’de yayınlanan ‘Avrupa Avrupa’da oynayan Durul Bazan, kendisi de zaten “Komedi dışında o tarafta da yetenekli olduğumu göstermeyi çok isterim” diyerek bunu vurguluyor.

‘Avrupa Avrupa’ istikrarlı bir sitcom olarak devam ediyor. Bunu neye borçlu?

Çünkü başlamadan önce sekiz ay boyunca sekiz farklı gruba defalarca yazdırdık. Dekor kurma aşamasına yönetmenimizle anlaştıktan sonra geçtik. Kadroyu kurmak için gerçekten çok ama çok çalıştık, hem kadronun birbirine uyumlu olması hem canlandırdıkları karakterlere uygun olmalar gerekiyordu. Farklı dengeler vardı, bu konunda çok başarılı olduğumuza inanıyorum. Üç televizyon dizisine yetecek kadar as kadrosu olan bir dizi. Şu ana kadar oyuncular arasında hiçbir problem yaşanmadı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017