Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Düşlediğiniz Şehri SimCity İle Kurun

Kendi kentimizi bilgisayar ortamında kurmamızı ve yönetmemizi sağlayan bir strateji-simulasyon oyunu SimCity yine heyecanla bekleniyor.
Düşlediğiniz Şehri SimCity İle Kurun
Öncelikle şehrinizin dev bir gecekondu mahallesinde dönmesini istemiyorsanız yollar sayesinde bir sistem oluşturmalısınız. Bu defa kıvrımlı yollar da yapabileceğiniz için isterseniz eskiden kurulmuş şehirler gibi şehre de sahip olabilirsiniz. Ardından evler nerede olacak, ona karar veriyorsunuz. Sanayinin olduğu bölgelere tüm evleri tıkıp başka yere ev koymazsanız, şehriniz tam bir endüstri kendine dönüşecektir. O yüzden işçiler için bir mahalle, yüksek gelirliler için de sanayiden uzak bir bölge belirlerseniz iyi edersiniz.

Oyunun güzel yanı bu defa şehrinizdeki durumu görebilmeniz için çok daha iyi bir sistem seçilmiş olması. Sadece tek bir tuşla polis ne kadar alana etki edebiliyor, kanalizasyon sistemi şehrin pisliğini taşıyor mu, çok net çizgilerle görebiliyorsunuz. Yeni SimCity’de bildiğiniz üzere şehrinizle kocaman bir ağın bir parçası oluyorsunuz. Bu sayede şehrinizin eksiklerini başka kişilerin şehirlerinde temin edebiliyor veya komşu şehre tüm pisliğinizi de yollayabiliyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017