Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Düşman Kardeşler Dizisinin Oyuncularıyla Röportaj Keyfi

Daha ilk bölümüyle zirveye yerleşen ‘Düşman Kardeşler’ dizisinden bu sezon çok bahsedilecek. Çekimleri Gelibolu’da devam eden dizinin başrol oyuncuları Hande Subaşı, Murat Eken, Kaan Urgancıoğlu, Burcu Biricik’le Kalamış Marina’da buluştuk.
Düşman Kardeşler Dizisinin Oyuncularıyla Röportaj Keyfi
Hande Subaşı

Düşman Kardeşler oyunculuk anlamında ilk komedi işim diyebilirim. Hikayenin içinde çok durum komedileri var, bugüne kadar hep dram işlerinde yer aldığım için benim için ilk sayılacak bir iş. Onun için kendi adıma farklı bir deneyim. Enerjisi çok başka çalışırken de çok farklı.

Murat Eken

Düşman Kardeşlerin senaryosunu okuduğum zaman başı sonu olan, ortası güzel işlenmiş tertemiz bir 90 sayfayla karşılaştım. Bir de ekiple tanıştığımız zaman aramızda çok güzel bir enerji oluştu. Yönetmenimiz Semra Dündar da işinin ehli bir insan. Sadece seti kurup “bu açı böyle şu açı şöyle” demiyor, tamamen o sahne ne gerektiriyorsa ona odaklanıyor.

Burcu Biricik

Bu benim aslında ilk büyük rolüm. Şiveye dayalı bir oyunculuk olduğu için zorlayan yanarı var elbette. Neyse ki benimle aynı dizide oynayan erkek arkadaşım da Trakyalı ve benim şive hocam. Biraz da kulak dolgunluğu olduğu için daha kolay oluyor.

Kaan Urgancıoğlu

Bu projeyi kabul etmemde birçok temel sebep var. Tanıdığım ve güvendiğim insanlar tarafından gerçekleştirilen bir proje olması, senaryoyu ve oynayacağım Mehmet karakterini sevmem. Benim oynadığım Mehmet karakteri babasız büyümüş ve mahallede her durumdan kurtaracak yapıya sahip bir adam.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017