Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Düşünce İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Düşünerek zayıflamanın imkansız olduğunu düşündüğünüze eminiz. Ama son zamanlarda bunun üzerine teknik eğitimler verilmektedir ve birçok kişide denemeler yapılmış, başarılı sonuçlar alınmıştır.
Düşünce İle Zayıflamak Mümkün Mü?
Yaşamımızdaki her şey düşünce ile başlar… İnsanoğlu düşüncesini kullanarak birçok başarıya imza atmıştır. Düşünce gücü inançla desteklendiği takdirde yapılamayacak hiçbir şey yoktur… Yeter ki onu doğru düşünce, kelime ve inançla destekleyelim…

Günümüzde kilo birçok kişinin özellikle bayanlarımızın kafalarına çok taktıkları bir sorundur… Zayıflamak için spor yapılır, birçok ilaç bitkisel yöntem, diyet vs. sağlıklı beslenme yöntemleri seçilmektedir. Sonuç ne kadar başarılı olursa olsun… Kilo sorunu düşüncede çözümlenmediği sürece o hep geçici bir yöntem olarak kalmaktadır.

Düşünce ile zayıflamak mümkün müdür? Diye sorduğumuzda birçoğunuzun saçmalık diye düşünebilir… Ama son zamanlarda bunun üzerine teknik eğitimler verilmektedir ve birçok kişide denemeler yapılmış, başarılı sonuçlar alınmıştır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017