Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Duygu Yetiş Kimdir?

Bir sabah uyandığında, Akbank Caz Festivali için İstanbul’daki bütün billboardlarda kendi resmini gördü. O zamanlar 16 yaşındaydı. Duygu Yetiş, reklamlarda oynamak için ajansa kaydolduğunda, aslında aklında oyuncu olmak yoktu.
Duygu Yetiş Kimdir?
İstanbul’da yaşayan Duygu Yetiş, , Akbank Caz Festivali için İstanbul’daki bütün billboardlarda kendi resmini henüz 16 yaşındayken gördü. Duygu Yetiş, reklamlarda oynamak için ajansa kaydolduğunda, aslında aklında oyuncu olmak yoktu. Saint Pulcherie Fransız Lisesi’nde okurken hayalleri bambaşkaydı.

Saint Pulcherie Fransız Lisesi’nde okuduğu dönemleri “Okul tiyatrosuna kostüm ve dekor yapacağım diyerek girer, en sonunda oyunlarda yer alırdım” diye anlatıyor. Lisenin ardından reklam filmlerinde boy göstermeye başlayınca kendini konservatuvarda oyunculuk okurken bulmuş.

Bugünlerde yer aldığı Uçurum dizisinin yanı sıra arkadaşları ile kurduğu Ekip Tiyatrosu’nda her Salı ‘Largo Desolato’ oyununu sergiliyor. Hem dizide hem tiyatroda oynamak vaktinin çoğunu alıyor ama güzel oyuncu bundan memnun…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017