Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Duygu Yetiş Röportajı

“Annem” dizisiyle tanıştığımız genç oyuncu Duygu Yetiş, son günlerde “Krem” dizisiyle ekranlarda. Samimi oyuncunun Nişantaşı City’s’deki favori mağazalarını birlikte keşfe çıktık.
Duygu Yetiş Röportajı
Oyunculuğa ne zaman başladınız?

Duygu Yetiş: Ortaokuldan beri tiyatronun içindeyim. Oyunculuğa 16 yaşında bugün hala beraber çalıştığım ajansım Duygu Başara ile başladım. Ardından eğitim süreci olarak devam etti.

Dizi çekimleriniz nasıl gidiyor? İnsanların dışarıda size ilgisi nasıl?

Duygu Yetiş: Dizi çekimleri iyi gidiyor fakat bütün setlerde olduğu gibi yoğun ve koşturmacası fazla. Çok fazla dışarı çıkmadığım için aşırı bir ilgiye maruz kalmıyorum. Zaten benim günlük hayattaki halim dizidekilere çok fazla benzemediği için tanımıyorlar da, rahatsızlık derecesinde bir durum da ister istemez yaşamıyorum.

Ev, sizin için neyi ifade ediyor?

Duygu Yetiş: Ev arkadaşımla beraber uzun araştırmalar sonucunda bulup taşındığımız şu anki evimiz çok içimize sindi. Fakat yoğunluktan tam olarak yerleşemedik. Ama bu evin bana ifade ettiği, güzel bir deniz manzarasıyla uyanıyor olmak.

Evinizde renkler ve dokular nasıl olmalı?

Duygu Yetiş: Genel olarak desenli tekstilleri çok sevmiyorum; tek renk, daha sade bir stilim var. Deseni kıyafetlerimde dahi kullanmıyorum. Ev tekstilinde doku olarak kadife, malzemede de ahşap ve ahşap görünümlü ürünleri tercih ediyorum. Şu sıralar dekorasyondan modaya beyaz renge çok yoğunlaştım. Kırmızı ise her zaman favorim. Bir de evimde her köşede kitap ve DVD olmasını çok seviyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017