Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

E.C.A. Genç Nesile Ulaşıyor

E.C.A. ''E.C.A. ile Keşfet'' iletişim platformuna imza atarak önümüzdeki dönemde farklı projelerle genç nesile ulaşmayı hedefliyor.
E.C.A. Genç Nesile Ulaşıyor
60’ıncı yılını kutlayan Elginkan Holding’in E.C.A. markası ile faaliyet gösteren EMAS, 60’ı aşkın ülkeye yaptığı ihracatın yanı sıra yatırımlar ve yurtiçindeki pazar payı ile lider konumunu sürdürüyor. Enerji verimliliğini koruyan, tasarruflu, doğa dostu teknolojisi ile sektörde adından söz ettiren E.C.A, yatırım ve ihracat hedeflerini geliştirerek yoluna devam ediyor.

Bugün Türkiye’deki genç nüfusu da hedefleyerek markanın gelecek vizyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği iletişim çalışmaları ile fark yaratan şirket, “E.C.A. ile Keşfet” iletişim platformuna imza atarak önümüzdeki yeni kampanyalarla genç nüfusun odak noktası olmayı hedefliyor. E.C.A.’nın finansal açıdan da başarılı performansını sürdürdüğüne vurgu yapan Elginkan Topluluğu İdari Meclisi Üyesi ve EMAS Genel Müdür Cahit Köse, yatırımlar hakkında şu bilgileri verdi: “Topluluk grubu şirketlerimizin 2012 yılında tamamladığı ve bu yılın devam eden üçüncü çeyreğinde tamamlanacak 30 milyon Euro tutarında yatırım ile kombine 400 bin adet, panel radyatörde 3,5 milyon metretül, valf ürünlerinde de 23 milyon adet yıllık kapasiteye ulaşacağız.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017