Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

E-kitap, Kağıdı Nasıl Geçti?

Amazon yetkilileri kitapların baskı ve dağıtım masrafı olmadan okuyuculara ulaşabilmesinin kendileri açısından büyük bir kazanım olduğuna dikkat çekiyor ve 2012’de satılan her 100 kitap başına 114 e-kitap satıldığını açıklıyor.
E-kitap, Kağıdı Nasıl Geçti?
Amazon.co.uk’in yaptığı açıklamaya göre 2012’de satılan her 100 kitap başına 114 e-kitap satıldı. Amazon’un ürettiği Kindle isimli E-kitap okuma cihazının İngilitere’de büyük popülarite kazanmasının nihayet kitap satışlarını da etkilemeye başladığı belirtiliyor.

Amazon yetkilileri kitapların baskı ve dağıtım masrafı olmadan okuyuculara ulaşabilmesinin kendileri açısından büyük bir kazanım olduğuna dikkat çekiyor. Uzmanlar ayrıca e-kitap piyasasındaki bu hareketliliğin başlıca sebeplerinden birinin E.L.James’İn erotik içerikli sansasyonel romanı ‘Fifty Shades Of Grey’ olduğunu belirtiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017