Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

E-kitap Türkiye'de

Nihayet e-kitap Türkiye'ye geldi! Tüm dünyayı kasıp kavuran ve bizim adına e-kitap devrimi dediğimizi e-kitap çılgınlığı idefix.com'un öncülüğünde Türkiye'deki kullanıcılarla buluşuyor.
E-kitap Türkiye'de
Nihayet e-kitap Türkiye'ye geldi! Tüm dünyayı kasıp kavuran e-kitap çılgınlığı idefix.com'un öncülüğünde Türkiye'deki kullanıcılarla buluşuyor.

E-kitap konusundaki gelişmeleri sürekli sizlerle paylaşmaya çalışıyorduk. Çünkü her zaman için bu işin Türkiye'de bir kültür devrimi yaratma potansiyeli olduğunu, istediği kitaba rahatça ulaşamayan kullanıcıları cezbedeceğini ve aynı zamanda dijital kuşağın da kitaplara daha çok ilgi göstermesinin yolunu açacağını düşündük.

Bu sebeplerle bu konunun bizim için adı hep "E-kitap Devrimi" oldu. Birkaç ay önce Amazon'un, ABD'nin dışına açılma planları arasında açıkladığı ülkeler arasında Türkiye'nin de olması bir hareketin başlayacağının ilk işareti olmuştu.

Kindle Türkiye'ye ne zaman gelecek halen bilmiyoruz ancak idefix.com'un öncülüğünde başlatılan e-kitap hareketi şimdi Türkiye'deki kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Haberin devamı...

Tüm e-kitap haberleri...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017