Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

EA İnşaat’ın Ofis Projesi Kartal Kule

İstanbul’un yeni iş merkezi olarak tasarlanan Kartal’da inşaatı başlayan Kartal Kule hem konumu, hem de mimarisiyle dikkat çekiyor.
EA İnşaat’ın Ofis Projesi Kartal Kule
EA İnşaat tarafından hayata geçirilen Kartal Kule, Adalar manzaralı yüksek tavanlı ofisleriyle her birime ait teras ve kat bahçeleriyle dikkat çekiyor. 55 metrekare ve 130 metrekare arasında değişen 205 birimin yer aldığı Kartal Kule, 100 metre yüksekliğinde 22 kattan oluşuyor.

Dünyanın gayrimenkul alanında en prestijli ödüllerinden biri olan “International Property Adward” tan Avrupa Gayrimenkul Ödülüne layık görülen Kartal Kule’nin yaratıcısı ise mimari alanda çok yönli projelere imza atan Çamoğlu Mimarlık. Binayı tasarlarken kartal figüründen esinlenen mimar Ömer Çamoğlu, Kartal’ın sembolü olması hedeflenen Kartal Kule’de yükseklerde süzülerek uçan bir kartalın gücü ve ihtişamını binanın yapısı ve görüntüsüyle özdeşleştiren özgün bir mimari ortaya koyuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017