Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eaton, Polimer Kauçuk'u Satın Aldı

Eaton'ın Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama A.Ş.'yi satın alması, şirketin Avrupa akışkan taşımacılığı sektöründeki iddiasını güçlendirdi.
Eaton, Polimer Kauçuk'u Satın Aldı
100 yılı aşkın deneyimiyle 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren, 2011 yılı cirosu 16 Milyar $ olan ABD’li enerji yönetimi devi Eaton Corporation, Türk hidrolik ve endüstriyel hortum imalatçısı Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama A.S’nin satın alınma sürecinin tamamlandığını The Marmara Otel’inde düzenlediği bir basın toplantısı ile açıkladı.

Söz konusu satın almanın Eaton’in Türkiye’de bugüne kadarki en büyük yatırımı temsil ettiğini söyleyen Eaton Hidrolik Grubu Global Başkanı William VanArsdale, “Türkiye ekonomik istikrarı ile yatırım yapma kararı için oldukça cezbedici bir ülke. Türkiye’ye pek çok yatırım geliyor, bizim de gelmemiz kaçınılmazdı. Polimer ve Eaton ilişkisi 2005 yılında başladı. Bu ilişki zamanla olgunlaştı ve bugün Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama’yı satın alma sürecimizi tamamladık. Böylece Eaton’un global büyüme stratejisi ve Avrupa akışkan bağlantı elemanları pazarındaki iddiası için büyük bir adim attık. Polimer, üretimdeki gücü ile, Eaton’ın sadece Türkiye’de değil, Avrupa, Orta Doğu ve diğer bölgelerdeki büyümesine de yardımcı olacak.” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017