Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ebru Akel... Ben Cesur Bir Kızım.

Kocaman iri gözleriyle sizi bir anda etkisi altına alabilen bir kadın Ebru Akel. Sıcak, samimi ve enerjik. Setteki herkesle bir anda arkadaş olabilecek kadar mütevazi.
Ebru Akel... Ben Cesur Bir Kızım.
İnsanlara çabuk güvenip elini çabuk uzatmaktan ve yanmaktan yakınıyor. Başarısını ise yetenek, azim ve disipline bağlıyor. Ebru Akel'e göre yetenek dediğin herkeste var, önemli olan onu keşfetmek üzerine gitmek... Bir de şans.

Karşımda setteki herkesi kendine hayran bırakmış ve patlayan her flaşın ışığını adete gözüne toplayan bir kadın var. Röportajı stüdyada yapmaya pek yanaşmıyor, "kafamı toplamalıyım, çıkıp bir yerlere oturalım" diyor. Yanımızda kız kardeşim dediği arkadaşı Yelda, atlıyoruz arabaya. Günlerdir programını an ve an takip etmiş bir olmasam yorgun olabileceğine ihtimal vermeyeceğim.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Ebru Akel

Dergilerde yayınlanan Ebru Akel ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017