Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ece Begüm Yücetan Röportajı

Ece Begüm Yücetan, İzmir’de Rönesans Ajans’ta modellik yapıp, Türkiye Miss&Mr Model Of Turkey yarışmasında birinci geldi. Survivor’ın gözbebeği Ece Begüm Yücetan röportajını keyifle okumanız dileğiyle…
Ece Begüm Yücetan Röportajı
Çok hoş bir kızsın. Seni Survivor’da tanıdık ama bundan önce modellik yapıyormuşsun. Biraz bahseder misin?

Ben 2006 yılında modelliğe başladım. Ailemin ve çevremin desteği ve fiziğimin şansıyla Miss&Mr Model Of Turkey’e katıldım. Orada ki amacım biraz daha topuklu ayakkabıyla yürümeyi öğrenmekti. Birinci oldum ve modelliği çok sevdim. Şu an meslek olarak devam ediyorum. Ekonomik sebepler ve okula olan ilgisizliğim sebebiyle üniversiteyi yarım bırakmak zorunda kaldım. Ama tabii ki okul her zaman önceliğim olacaktır.

Yarışmaya katılma nedenin nedir?

Acun medyanın çok iyi bir kuruluş olduğunu biliyorum. 6 yıldır modellik yapıyorum ama zamanımın gelmesini bekledim ve böyle bir sıçrama yapmayı düşündüm. Küçüklüğümden beri sokaklarda ve ağaç tepelerinde gezme gibi bir durumum var. Kendimi denemek istedim. Herkes beni zarif ve narin bir insan olarak görüyordu ama başka yönlerimin olduğunu da göstermek istedim. Şans eseri Survivor’ın son elemesine katıldım seçildim.

Yarışmada açıkla nasıl baş ettin?

Zayıf olmama rağmen yemek yemeği çok seviyorum. Açlıkla mücadelemizin en zor kısmı 3 gün boyunca yağmur oldu. Ateş yakamadık ve dolayısıyla aç kaldık. Çaresiz kaldık. Çaresizlik bu dünyada en yaşanmaması gereken duygulardan bir tanesi. Ödülle yemek yiyip ertesi gün açlık yaşamakta çok zordu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017