Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ece Gürsel Kimdir? Ece Gürsel Röportajı

Ece Gürsel’i podyumların yanı sıra sahnelerde de görmeye başladık. Her sözü ile sizi bambaşka duygulara sürükleyen bu albümü mutlaka dinlemenizi öneririz.
Ece Gürsel Kimdir? Ece Gürsel Röportajı
Defilelerin vazgeçilmez isimlerinden birisiniz, bize mankenlik mesleğine nasıl başladığınızı anlatır mısınız?

Ece Gürsel: 1999 yılında Antalya’da bir ajansa gidip, ben model olacağım dedim ve sorgusuz sualsiz alıp ertesi gün düzenlenen bir defileye çıkardılar, daha 16 yaşında idim. Sonrasında her şey hızlıca gelişti, Başak Gürsoy ajansı ile anlaştım. 2000 senesinde Türkiye güzellik yarışmasına katılıp ikinci seçildim. Ardından 2003 senesinde “Best Model of Turkey” yarışmasına girip ikinci seçilip ülkemi Malezya’da 90 ülke arasında temsil edip dördüncülük getirdim ve best body ünvanı aldım. İşimi sevdiğim için tercih ettim.

Türkiye’de mankenlik mesleğine bakışı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ece Gürsel: Maalesef toplumun bu mesleğe Türkiye sınırlarında bakışı pek olumlu değil. Kimse yapılan işe saygı duymuyor ve önyargı ile yaklaşıp meslekten bile saymıyorlar. Oysa son derece zor olduğunu ancak işin içinde olan ya da benimle 24 saat geçiren biri anlayabilir. Fakat yurt dışındaki defileleri ya da modelleri son derece yakından takip edebiliyorlar her nedense…

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017