Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ece Vahapoğlu'ndan 60 Tarifte İdeal Mutfak!

“60 Günde İdeal Vücut” kitabıyla 18 bin baskıya ulaşan Ece Vahapoğlu, şimdi de sağlıklı beslenme üzerine Şef Ayvaz Akbacak ile birlikte “60 Tarifte İdeal Mutfak” kitabını çıkardı.
Ece Vahapoğlu'ndan 60 Tarifte İdeal Mutfak!
Ece Vahapoğlu’nun 18 bin baskıya ulaşan “60 Günde İdeal Vücut” kitabı çok konuşuldu. Vahapoğlu şimdi de sağlıklı beslenme üzerine Şef Ayvaz Akbacak ile birlikte “60 Tarifte İdeal Mutfak” kitabını çıkardı. Yaz mevsimi yaklaşırken Hafta Sonu okurlarına çok önemli tüyolar veren Vahapoğlu, özel hayatında ise aşkı ve mutluluğu aradığını söylüyor.

Ece Vahapoğlu ile evinde buluştuk. Satış rekorları kıran kitabını ve yine aynı iddiayla raflardaki yerini alan yeni kitabını anlattı. Özel hayatı hakkında da ilk ke konuştu. Kalbinin heyecanla ve hızla atmasına neden olan yeni birlikteliğinden söz etti.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017