Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eda Taşpınar’dan Moda ve Güzellik Sırları

Moda denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan, düzgün fiziği, uzun bacakları ile her zaman gündemde kalmayı başaran Eda Taşpınar ile yaşama dair fikirlerini, sağlıklı yaşam sırlarını ve güzelliğe dair düşüncelerini konuştuk.
Eda Taşpınar’dan Moda ve Güzellik Sırları
Yeni sezon için planlarınız nedir?

Beyaz TV’de bir tasarım programına başlıyor. Dünyaca ünlü Warner Brothers ile bir anlaşmaya imza attım ve tasarımlarım Türkiye’nin ünlü mağazalarında satılmaya başladı. Birçok tanınmış firmanın marka elçiliğini yapıyorum. Bunun dışında kendi internet sitemi kuruyorum. Başka sürprizlerim de var fakat kesinleşmeden bir şey söylemek istemiyorum.

Moda denilince akla gelen ilk isimlerden oldunuz. Bu durum nasıl ortaya çıktı?

Aslında modaya olan ilgim çocukluk çağımdan başladı. Çok yaramaz bir çocuktum ve uslu durmam karşılığında annem iki haftada bir beni ayakkabıcısına götürür ve çizdiğim ayakkabıları tasarlatıp, giymeme izin verirdi. Gökkuşağı ayakkabıları, orkide ayakkabıları gibi bir sürü ayakkabım vardı. Bir de takıntılı bir çocuktum. Mesela ayağımdan bir süre botlarımı hiç çıkarmamışım ve şortun altına giydiğim botlarımla dolaşmışım. Sonrasında eğitim için iki yıl Amerika’da kaldım ardından da Londra’da moda üzerine eğitim aldım.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017