Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eda Taşpınar Röportajı

Tasarım yaptığı dönemler kendini özgür hissediyor. Ama yine de disiplini elden bırakmayı sevmiyor. Eda Taşpınar, “60’larda yaşamayı çok isterdim” diyor.
Eda Taşpınar Röportajı
Hayatınız koşuşturma içinde geçiyor. Hiç durmuyorsunuz. Maraton koşuyor, sörf ve televizyon programı yapıyor, podyuma çıkıyor, markalara tasarımlar hazırlıyorsunuz. Bu kadar enerjik olmayı nasıl başarıyorsunuz?

Eda Taşpınar: Çabam her zaman yeni şeyler yaratmak, çevreme-kendime faydalı olacak bir şeyler yapmak. Moda ve tasarım benim için vazgeçilmez. Spor yaptığımda da kendimi çok iyi hissediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Hayatımın hiçbir anını boşa geçirmek istemiyorum. O yüzden yenilikleri denemek, öğrenmek ve tutku duyduğum şeylerin peşinden cesaretle gitmek konusunda her zaman istekliyim.

Pek çok kişi Eda Taşpınar’ı tanıyor. Yani artık siz bir markasınız. Genç yaşta markalaşmaya başlamanız hangi noktada, nasıl oldu?

Eda Taşpınar: Bu şekilde düşünmenizden dolayı mutlu oldum. Ancak markalaşma sürecinin çok başında olduğumu düşünüyorum, daha gidecek çok yolum var. Sürecin başlangıcı beş sene öncesine dayanıyor; kurumsal şirketlerin yarattığı markalarla aynı süreçlerden geçtim. Araştırmalar, hedef kitle tanımlamaları, algı, konumlandırma çalışmaları oldukça uzun bir süreçti. Bunların sonucunda artık şu an yol haritam belli. Ayakları yere sağlam basan plan ve programları yavaş yavaş hayata geçiriyorum. Bekleyin, çok enteresan fikirlerim yakında hayata geçecek!

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017