Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Efsane Bilgisayar Oyunu Counter-Strike: Global Offensive

Dünyanın en prestijli ve en çok oynanan multiplayer oyunlarından olan Counter Strike yeni Global Offensive piyasaya çıktı.
Efsane Bilgisayar Oyunu Counter-Strike: Global Offensive
Aradan geçen uzun bir süre tek başına yola devam eden dev yapım, sonunda Half-Life ile birlikte yeni Source motorunu kullanmaya başladı. Daha detaylı grafikle ve kaplamalar ile oyunculara farklı bir çehre sunan Counter-Strike: Source, 2004 yılında bugüne kadar oyunla birlikte anılır oldu. Şimdiyse seri, Counter-Strike: Global Offensive ile yeniden karşımıza çıktı. Bu yeni oyunla birlikte birçok farklı özellik de karşımıza çıkmış bulunuyor. Özellikle oyunun temelinde yapılan değişiklikler, her ne kadar ilk başta garip gelse de kısa sürede alışılabilir şekilde tasarlanmış.

Birçok insan FPS oyun oynuyor, hatta en çok sevilen türün bu olduğuna emin olabiliriz, zira hem kullanıcısına kullandığı kamera açısıyla oyunun içersinde olma hissiyatını veriyor, hem de temelde oynaması çok kolay. Fakat iş profesyonelliğe geldiğinde durum çok büyük ölçüde değişiyor. İşte kamera açısı kullanımında ve içi dengede CS üstünlüğünü bir defa daha gösteriyor. Görüldüğü kadarıyla oyunda bulunan genel kamera açısı, oyuncuya büyük rahatlık sağlıyor zira görülen alan bir hayli geniş. Yani oyunda dar bir bölgeden dünyayı görmeyi görmeye çalışıyormuşuz hissiyatı yaratmıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017