Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ege Life Kasım Sayısı Dijimecmua ve Bayilerde

Yayın hayatına 2003 yılından bu yana devam eden ve 6. yılını dolduran Ege Life Dergisi 58. sayı ile Kasım ayında Dijimecmua ve bayilerde yerini aldı.
Ege Life Kasım Sayısı  Dijimecmua ve Bayilerde
Kapak konusu olarak "Kimliğini arayan kent İzmir" başlığı altında kent yönetiminde söz sahibi olan önemli kişilerin görüşlerine yer veren Ege Life, kentin tarım, sanayi, liman ticareti, kongre ve fuarlar ya da turizm gibi kimlikler arasında hangi yönde ilerleyip gelişeceğini masaya yatırıyor.

10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümü nedeniyle Ata'yı farklı yönleri ile ele alan yazılar ile birlikte, İzmir'de Atatürk'ün izine rastladığımız müze ve köşkleri hatıraları ile birlikte tanıtıyor.

Sağlık konusunda "Kordon kanı bankacılığı" ile ilgili bilinmesi gerekenleri ele alan Ege Life, kök hücre tedavileri konusunda uzman Prof. Dr. Siraç Dilber'in iki yıl içinde İzmir'de yaşadıklarını aktarıyor.

Yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde turizmi farklı açılardan ele alan dergi, gezi yazıları, kültür sanat haberleri ve sonbahar kış modasına da sayfalarında yer veriyor.

Ege Life' ı hemen okumak için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017