Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eğitimciler Adobe Sayısal Medya Eğitim Zirvesi'nde Buluştu

İstanbul'daki ''Adobe Sayısal Medya Eğitim Zirvesi'' Avrupa'nın tasarım ve medya eğitimcilerini buluşturdu.
Eğitimciler Adobe Sayısal Medya Eğitim Zirvesi'nde Buluştu
Yurtiçinden ve yurtdışından 100 kişinin katıldığı zirvede, katılımcılar sayısal medyayla birlikte dönüşen eğitim dünyasına dair son eğilimleri dinlerken, eğitim dünyasının ve sayısal medyanın geleceği hakkında da bilgi alıp, fikir alışverişinde bulundular. Gerçekleştirilen Zirve, İstanbul’da eğitimcilerle sayısal medya ve tasarım dünyasını bir araya getirdi. Sayısal medyayla birlikte, dönüşen eğitim dünyasının masaya yatırıldığı zirveye 100 kişi katıldı. Zirve boyunca Adobe eğitim ekibi, sayısal medya ve Adobe teknolojilerinin eğitimdeki rolü hakkında detaylı sunumlar yaparken; bu zirvede katılımcılar Adobe eğitim ekibinin yanı sıra, dünyanın lider tasarım okullarının eğitimcileriyle tanışma ve ilişki geliştirme fırsatı da yakaladılar.

Zirvede dünyanın lider tasarım okullarının eğitimcileri de ufuk açıcı konuşmalar yaparken, katılımcılardan büyük ilgi gördüler. Türkiye'nin yanı sıra; Belçika, Fransa, Hollanda, İngiltere, İtalya ve Rusya gibi ülkelerden gelen uzman eğitimciler yaptıkları sunumlarda sanal medyada yenilik, yaratıcılık, bilişim, yüksek eğitimde sayısal pazarlama ve sanal medya devriminin eğitime etkisi gibi birçok konu hakkında katılımcıları bilgilendirirken, gelen sorular ışığında karşılıklı haberleşme imkânı kurup fikir alışverişi yapma şansını da yakaladılar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017