Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eğitimcinin Eğitimi Ve Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

24-25 Nisan 2012 tarihlerinde PRYSMIAN çalışanlarına eğitmenler Barış Gül ve Hülya Özen tarafından gerçekleştirilen eğitimde, kurumların hedeflerine ulaşmalarında en önemli kaynak olan çalışanların gelişimine katkıda bulunan eğitimcilere etkili öğretmeyi ve iyi bir eğitimci olmak için sahip olması gereken bilgi ve becerileri kazandırmak amaçlanmıştır.
Eğitimcinin Eğitimi Ve Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi
İşletmelerde personellerin eğitimi, dikkatle üzerine düşülmesi gereken çok önemli bir süreçtir. Doğru planlanamayan, uygun nitelikli eğitimcinin eğitimi tecrübe ve deneyimine sahip olmayan kişiler tarafından verilen eğitimler genelde verimsiz olmakta ve katılımcıların eğitim olgusuna bakış açısını negatif etkilemektedir. Anlatılmak istenen konuların aktarılamadığı bu çalışmalar zaman ve para kaybına sebebiyet vermektedir.Eğitim süreçlerinin doğru yöntemlerle hazırlanıp yönetilmediği durumlarda, şirket içi öğrenme ve gelişme heyecanı olumsuz yönde etkilenir. Bu sebeple ilk, orta ve üst düzey yöneticilerin özellikle işletme içi (indoor) eğitimleri çalışanlarına aktarırken eğitim yöntemlerini çok iyi bilmesi gerekmektedir. 24-25 Nisan 2012 tarihlerinde PRYSMIAN çalışanlarına eğitmenler Barış Gül ve Hülya Özen tarafından gerçekleştirilen eğitimde, kurumların hedeflerine ulaşmalarında en önemli kaynak olan çalışanların gelişimine katkıda bulunan eğitimcilere etkili öğretmeyi ve iyi bir eğitimci olmak için sahip olması gereken bilgi ve becerileri kazandırmak amaçlanmıştır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017