Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Egzersiz Hareketleri Nasıl Yapılır?

Spor yapmayı her gün erteleyenlerdenseniz, sizi harekete geçirecek ve yaşam tarzını değiştirmeye yardımcı olacak önerilerimiz var. Sporla olan ilişkinizi gözden geçirin, derin bir nefes alın ve bu sefer başarın!
Egzersiz Hareketleri Nasıl Yapılır?
Vücudunuzu ve kişiliğinizi en iyi siz biliyorsunuz. Öncelikle sabah insanı mı yoksa gece insanı mı olduğunuza karar verin. Dışarıda mı yoksa içeride mi vakit geçirmeyi seversiniz? Rekabetçi misiniz yoksa değil misiniz? Kendi kendinizin antrenörü olun. Sabah insanıysanız koşmak tam size göre! Güne temiz havada koşuyla başlayın. Gece insanı olduğunuzu düşünüyorsanız bir spor salonuna kaydolun ve iş çıkışı sporunuzu yaptıktan sonra, geceye devam edin.

Mutluluk hormonu ya da doğal ağrı kesici olarak da bilinen endorfin hormonu spor yapma alışkanlığının en önemli unsurlarından biri. Spor yaparken yorulmadan kendinizi rahat hissetmezsiniz. Bunun nedeni endorfin hormonu. Düzenli yapılan sporun insanı rahatlatmasını bu hormon sağlıyor. Spor yapmadığınız gün kendinizi iyi hissetmemeniz de bundan kaynaklanır. Bu duygu içinize yerleştikten sonra sporu aksatmayacaksınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017