Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ekonometri Dergisi Onur Ödülleri Gecesi

Geçtiğimiz haftalarda Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından iş dünyası yayını dalında Medya Oskarı ile ödüllendirilen Ekonometri dergisinin düzenlediği Geleneksel Onur Ödülleri Gecesi, Ankara Life dergisinde geniş yer buldu.
Ekonometri Dergisi Onur Ödülleri Gecesi
Geçtiğimiz haftalarda Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından iş dünyası yayını dalında Medya Oskarı ile ödüllendirilen Ekonometri dergisinin düzenlediği Geleneksel Onur Ödülleri Gecesi, Ankara Life dergisinde geniş yer buldu. Derginin Nisan 2009 sayısında 5 sayfa ayırdığı ödül töreni, aynı zamanda Ankara Life dergisinin kapağında da duyuruldu.

Uzmanlar tarafından Türkiye’nin en saygın iş, ekonomi ve politika yayınlarından biri olarak gösterilen Ekonometri dergisi başarılı çalışmaları nedeniyle dünyanın en büyük gazetecilik örgütlerinden biri olan Avrupa Gazeteciler Cemiyeti tarafından ödüllendirilmişti. Her sene düzenlenen ‘Medya Oskarları’ ödül töreninde “2008 Yılının En Başarılı İş Dünyası Yayını” seçilen Ekonometri dergisinin ödülünü ise yayının İmtiyaz Sahibi Sertaç Kantarcı almıştı.

Ödülünü Türk Parlementerler Birliği Başkanı Hasan Korkmazcan’ın elinden kabul eden Kantarcı, yaptığı konuşmada gerek bireysel, gerekse kurumsal olarak daha önce birçok ödül kabul ettiğini ancak, Avrupa Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilen bu büyük ödülün kendisi için yerinin ayrı olduğunu vurgulamıştı. Avrupa Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Fişenk’e, ödül jürisine ve gecede emeği geçen herkese teşekkür eden Sertaç Kantarcı, AGD’ye başarılı çalışmalarının devamını dilemişti.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017