Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ekrem Düzgünoğlu’nun Yeni Albümü ‘Karayel’

Yüreği sevgi dolu, dost denilecek bir dost Ekrem Düzgünoğlu, uzun bir aradan sonra beklenen yeni albümü ‘Karayel’ ile ilgili sorularımızı yanıtladı.
Ekrem Düzgünoğlu’nun Yeni Albümü ‘Karayel’
2007 yılında ‘Karanlıktan Güneşe’ isimli ilk solo albümünden yayınladığı ‘Berduş’ şarkısı ile büyük bir hayran kitlesi yakalayan Ekrem Düzgünoğlu aradan geçen 5 yılın ardından şimdi de ‘Karayel’ ismini verdiği yeni albümü ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni albümü ile ilgili bilgi veren Ekrem Düzgünoğlu şunları söyledi; “Yeni albüm demlenmiş demini almış bir Ekrem Düzgünoğlu albümü oldu. Albüm hem manaya hem de maddeye hitap ediyor. Günümüzde yaşadığımız bu hızlı tüketim çılgınlığı biz yorumcuları tabii ki zora sokuyor fakat kişinin amacı ileriki süreçlere yönelikse daha idealist oluyor. Ben bu çalışmamda daha dingin bir Ekrem gördüm. Daha sonuca yakın daha anlatıcı daha samimi…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017