Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Elif Boztay Kimdir?

TV EM’in ana haber spikeri Elif Boztay, “Kamera önünde olmak bana mutluluk veriyor. Müthiş bir duygu bu” diyor.
Elif Boztay Kimdir?
Sefaköy’deki binasını ziyaret ettiğimiz TV EM’de o gün her zamanki telaşlı haber koşturması devam ediyordu ve biz ana haber spikeri Elif Boztay’la bu yoğun tempolu hazırlanış süreci içinde konuştuk.

Elif Hanım, biraz geçmişe dönelim. Bugüne gelene kadar geçtiğiniz dönemlerden…

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun oldum. Ayrıca hukuk ve medya iletişim sistemleri konularında da eğitim gördüm. Can Gürzap’ın Dialog Eğitim Merkezi’ne devam ederek güzel ve etkili konuşma üzerine yoğun çalışmalar yaptım. TRT 2’de uzun süre haber mutfağında görev aldım. Muhabirlikten editörlüğe kadar habere dair her şeyi yaşayarak öğrendim. Merhum Ufuk Güldemir zamanında Habertürk’te çalıştım, bana çok destek verdi. Erol Mütercimler’in ‘Aynanın Arkası ve Komplo Teorileri’ programının ekibindeydim. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel ve Sosyal İşleri Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliklerde sunuculuk ve moderatörlük yaptım. Mutlu bir evliliğim ve iki yaşında bir oğlum var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017