Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Emlak Sektörünün Oscarları Geliyor!

Capital, Ekonomist ve Maison Française dergileri ile www.hurriyetemlak.com sitesi tarafından, ankastre mutfak ürünleri üreticisi Silverline'ın katkılarıyla düzenlenen araştırma, emlak sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor.
Emlak Sektörünün Oscarları Geliyor!
Ankastre mutfak ürünleri Silverline’ın katkılarıyla Ekonomist, Capital ve Masion Française dergileri ile hurriyetemlak.com sitesi tarafından 2011 yılında ilki düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması” 2012 yılında da emlak sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor. Her geçen gün birbiri ardına dev yatırımların yükseldiği Türk Emlak Sektöründe yatırımları teşvik etmek, sektörün geldiği konumu kamuoyu ile paylaşmak ve sektöre katkı sağlamak hedefiyle organize edilen yarışmada, Türkiye’nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek.

Yarışma kapsamında, en büyük emlak yatırımı ve 12 farklı kategoride, aday olmak veya aday göstermek için 1 Eylül – 15 Ekim 2012 tarihleri arasında, www.emlak.yatirimlari.com sitesine girmek yeterli olacak. Gösterilen kategoriler arasında yapılacak oylama sonrasında Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımı büyük ödülü ve daha pek çok ödül sahiplerini bulacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017